Preview | Issue Date | Title | Author(s) |
![]() | 2014 | ადამიანის უფლებათა დაცვა და სამართლებრივი რეფორმა საქართველოში | დეპე, იენს; თათულაშვილი, ნიკო; მიქანაძე, გივი; პაპუაშვილი, სიმონ; ტურავა, მერაბ; ტურავა, პაატა; ფაფიაშვილი, ლალი; ქერაშვილი, სალომე; ყანდაშვილი, ირაკლი; შარაშიძე, მიხეილ; ჩხაიძე, გვანცა; ცუხიშვილი, ნინო; ძამაშვილი, ბექა; წაქაძე, სოფიო; ჭიღლაძე, ნანა; ჰარტივიგი, მათიას; კორკელია, კონსტანტინე |
![]() | 2010 | ადამიანის უფლებათა დაცვის კონსტიტუციური და საერთაშორისო მექანიზმები | ანთელავა, თეიმურაზ; გივიაშვილი, ირაკლი; თომაძე, დავით; კალანდარაშვილი, ნათია; კუპრაძე, სოფიო; ლოლაძე, ბესიკ; მენაბდე, ვახუშტი; სუნდე, ლარს კრისტიან; ფაფიაშვილი, ლალი; ყანდაშვილი, ირაკლი; შარაშიძე, მიხეილ; ხოფერია, რევაზ; ხუციშვილი, ქეთევან; კორკელია, კონსტანტინე |
![]() | 2014 | ადვოკატი N1 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; მიგრიაული, როინ; ხატიაშვილი, ზაზა; ყანდაშვილი, ირაკლი; ძლიერიშვილი, ზურაბ; თოდრია, ინგა; გვენეტაძე, ნინო; ტურავა, პაატა; ცისკაძე, მარიკა; ნინიძე, თედო; გამყრელიძე, ოთარ; ნაგორე, ინიგო; მოლიტერნო, ჯეიმს |
![]() | 2016 | ადვოკატი N1-2 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; ხატიაშვილი, ზაზა; ხიმშიაშვილი, ეკა; მიგრიაული, როინ; ქლაინლაინი, ქორნელიუს; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; ყანდაშვილი, ირაკლი; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხოფერია, ნინო |
![]() | 2017 | ადვოკატი N1-2 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; ხატიაშვილი, ზაზა; ხიმშიაშვილი, ეკა; მიგრიაული, როინ; ქლაინლაინი, ქორნელიუს; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; ყანდაშვილი, ირაკლი; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხოფერია, ნინო |
![]() | 2015 | ადვოკატი N1-2 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; მიგრიაული, როინ; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ყანდაშვილი, ირაკლი; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხატიაშვილი, ზაზა; ხოფერია, ნინო; ხიმშიაშვილი, ეკა |
![]() | 2014 | ადვოკატი N2 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; მიგრიაული, როინ; ხატიაშვილი, ზაზა; ყანდაშვილი, ირაკლი; ძლიერიშვილი, ზურაბ; თოდრია, ინგა; გვენეტაძე, ნინო; ტურავა, პაატა; ცისკაძე, მარიკა; ნინიძე, თედო; გამყრელიძე, ოთარ; ნაგორე, ინიგო; მოლიტერნო, ჯეიმს |
![]() | 2015 | ადვოკატი N3-4 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; ხატიაშვილი, ზაზა; ხიმშიაშვილი, ეკა; მიგრიაული, როინ; ქლაინლაინი, ქორნელიუს; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; ყანდაშვილი, ირაკლი; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხოფერია, ნინო |
![]() | 2014 | ადვოკატი N3-4 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; მიგრიაული, როინ; ასათიანი, დავით; თოდრია, ინგა; გამყრელიძე, ოთარ; გვენეტაძე, ნინო; ნადიბაიძე, ლელა; ტურავა, პაატა; ყანდაშვილი, ირაკლი; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხატიაშვილი, ზაზა; ხოფერია, ნინო; სალხინაშვილი, მაკა; ხიმშიაშვილი, ეკა |
![]() | 2017 | ადვოკატი N3-4 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; ხატიაშვილი, ზაზა; ხიმშიაშვილი, ეკა; მიგრიაული, როინ; ქლაინლაინი, ქორნელიუს; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; ყანდაშვილი, ირაკლი; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხოფერია, ნინო |
![]() | 2016 | ადვოკატი N3-4 | საქართველოს ადვოკატთა ასოციაცია; ხატიაშვილი, ზაზა; ხიმშიაშვილი, ეკა; მიგრიაული, როინ; ქლაინლაინი, ქორნელიუს; ასათიანი, დავით; გამყრელიძე, ოთარ; ყანდაშვილი, ირაკლი; გვენეტაძე, ნინო; თოდრია, ინგა; ნადიბაიძე, ლელა; სალხინაშვილი, მაკა; ტურავა, პაატა; ძლიერიშვილი, ზურაბ; ჭეჭელაშვილი, ზურაბ; ხოფერია, ნინო |
![]() | 2024 | ასაკოვანი ქალების დასაქმების სამართლებრივი რეგულირება საქართველოში | უგრეხელიძე, მინდია; ყანდაშვილი, ირაკლი; ბათიაშვილი, ირინა |
![]() | Dec-2014 | ახალგაზრდა ადვოკატები N2 | არევაძე, მარიკა; ცერცვაძე, გიორგი; ყანდაშვილი, ირაკლი; ბაგიაშვილი, მალხაზ; კაიკაციშვილი, არჩილ; კიკნაძე, ანა; სირაბიძე, ჯუმბერ |
![]() | Jul-2015 | ახალგაზრდა ადვოკატები N3 | არევაძე, მარიკა; ცერცვაძე, გიორგი; ყანდაშვილი, ირაკლი; ბაგიაშვილი, მალხაზ; კაიკაციშვილი, არჩილ; კიკნაძე, ანა; სირაბიძე, ჯუმბერ |
![]() | Dec-2015 | ახალგაზრდა ადვოკატები N4 | არევაძე, მარიკა; ცერცვაძე, გიორგი; ყანდაშვილი, ირაკლი; ბაგიაშვილი, მალხაზ; ბიწაძე, თამარ; კაიკაციშვილი, არჩილ; კიკნაძე, ანა; ჯავახიშვილი, ბექა |
![]() | Jun-2016 | ახალგაზრდა ადვოკატები N5 | არევაძე, მარიკა; ცერცვაძე, გიორგი; ყანდაშვილი, ირაკლი; ბაგიაშვილი, მალხაზ; ბიწაძე, თამარ; კაიკაციშვილი, არჩილ; ალექსიძე, რუსლან; ნადირაძე, არჩილ |
![]() | 2016 | ეჭვმიტანილთა საპროცესო უფლებები საქართველოში | ბოხაშვილი, ბესარიონ; Bokhashvili, Besarion; მშვენიერაძე, გიორგი; Mshvenieradze, Giorgi; ყანდაშვილი, ირაკლი; Kandashvili, Irakli |